Łodzie Walker Bay

wynajem łódki kluczborkŁódź Walker Bay 10

Żeglowanie dla każdego - tak można w skrócie opisać łódkę Walker Bay. Cała jej konstrukcja została uproszczona do minimum. Aluminiowy składany z dwóch części maszt, dakronowy żagiel z dużym oknem, aluminiowy metrowy miecz, składana aluminiowa płetwa sterowa, wysówany rumpel z przegubem i talia grota wyposażona w mini kabestan - to wszystko sprawia że taklowanie łodzi i żeglowanie na niej jest dziecinnie proste. Osoby które nigdy samodzielnie nie żeglowały mogą po dwuch godzinach instruktażu na wodzie z trenerem samodzielnie pływać tą łódką po naszym zbiorniu przy umiarkowanym wietrze. Jeżeli nie ma wiatru zawsze można użyć wioseł aby zabrać rodzinę lub przyjaciół na wodną wycieczkę.

Łódź Walker Bay 8 RID

Łódź Walker Bay 8 RID jest wyposażona w pontonową tubę która sprawia że przygłębienie burty, a w konsekwencji wywrotka łodzi jest praktycznie niemożliwa. Łodkę tę dedykujemy w szczególności osobom które rozpoczynają swoja przygodę z żeglarstwem i stawiają pierwsze samodzielne kroki za sterem. Po przyczepieniu silnika nadaje się ona również doskonale jako łodź zaplecza ratowniczego.

Łodzie Walker Bay10 jak i Walker Bay8 RID dokskonale sprawdzają się jako łodzie wiosłowe zarówno na przejażdżki rodzinne jak i wędkowanie z wody.

Powered by LekkiCMS