Hobie Mirage Outback

Hobie Outback ma 181 kg wyporności, 3,68 m długości i 0,84 m szerokości. Jest niezwykle stabilny i wygodny. Wyposażony w siedzisko z pompowaną poduszką lendźwiową i ster obsługiwany lewą ręką który z kokpitu można podnosić i opuszczać do wody. Pojemne bakisty pomieścić mogą więcej niż podręczny bagaż. Kajak ten świetnie nadaje się do pływania po dużych zbiornikach wodnych jak i do eksploracji większych rzek.

Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia kajaków Hobbie w żagiel, który w połączeniu z napędem MirageDrive daje jeszcze więcej zabawy na wodzie. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób które nigdy nie pływały za pomocą żagla i chciały by spróbować swoich sił z tym źródłem napędu.

Hobie Outback świetnie sprawdza się jako kajak wędkarski. Duża stabilność, możliwość bezgłośnego poruszania się w wodzie i wygodne sterowanie doceni każdy kto lubi wędkowanie z wody. Kajak jest wyposażony w cztery wygodne uchwyty na wędki, podręczne bakisty na wędkarskie akcesoria, a za plecami kajakarza jest wystarczająco dużo miejsca na dodatkowy sprzęt lub zbiornik na żywą rybę.

Powered by LekkiCMS